TITLE

Koray Avcı Youtube Konserlerine Devam Ediyor!

Koray Avcı Youtube Konserlerine Devam Ediyor! 11 HAZIRAN 2020 0 Yorum 772 Gösterim

Koray Avcı, Pandemi günlerinde de izleyicisinden kopmamak için youtube de konser vermeye başladı. İçinde bulunduğumuz bu pandemi sürecinde, pandeminin ilk günlerindenden bu yana sosyal medyada yaptığı canlı yayınlarla sevenlerinin karşısında olan Koray Avcı, bu kez youtube de canlı konser için sahne kurdurdu. Youtube kanalından canlı olarak yayınlanan konser performansı ile izleyenleri şarkılarıyla ve muhabbetiyle mest etti.

Koray Avcı, hayranlarına 2,5 saatlik unutulmaz bir konser keyfi verdi.

Normalleşme sürecinin uzamadı ve performans mekanlarının(barlar , eğlence mekanları) açılmasının biraz daha zaman alacağının konuşulması üzerine; Evinden yaptığı yayınları sahneye taşıdı. Boş bir mekana birden fazla kamera ile sahne kurduran sanatçı, Vodafone’un sponsorluğuyla bir YouTube yayını gerçekleştirdi.

Konser başladıktan yaklaşık 20 dakika sonra da #aşkile hasghtagi ile Twitter'da top trend olan sanatçı "bizi nasıl seyrediyorsunuz merak ediyorum, hadi fotoğraf yollayın" dedi. Sosyal medya da hayranlarından gelen yüzlerce fotoğrafla da keyiflenen sanatçı, "umarım bu mesafeli günler son bulur da, yine hep birlikte şarkılar söyleriz" dedi.

Sahneyi, seyircilerini ve ekip arkadaşlarını çok özlediğini söyleyen sanatçı, her konserinde olduğu gibi yine 90 dakikanın üzerine çıktı. Her hafta Cumartesi günü aynı şekilde konserlerine devam etmek istediğini söyleyen sanatçı “Siz evde kalın, moral ve motivasyon için biz evlerinize konuk olacağız” dedi.

Bu içerik Müzik Haberleri kategorisine eklenmiştir.
Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın