TITLE

Medine Fm

Radyo yayını otomatik olarak başlamazsa lütfen ikonuna tıklayınız..
Kategori Pop Müzik
İletişim iletisim@medinefm.com

2014 yılında ilk yayın hayatına başlayan Medine FM dinleyicisine eski zamanlardan olan ilahiler, yeni dönem ilahileri ve çoğu zamanlarda da sohbet ortamıyla birlikte, dini bilgileri insanlara ileten mükemmel bir radyo olarak, açıldığı günden beri çizgisini bozmadan devam etmektedir. Frekans yayınına henüz geçmemiş olan Medine FM, web radyosu olarak varlığını sürdürmesinin yanı sıra, ‘İlahiler, Ezgiler, Sohbetler’ sloganıyla çıktığı bu yolda, birçok insana ulaşmayı ve değişik mecralarda dinlenmeyi başarmış sayılı radyolardandır.
İnternet üzerinden, akıllı telefon ve tabletlerden mobil dinleyebileceğiniz Medine FM, içerisinde bulunan ilahi ağırlıklı yayınları, dini sohbetler ve vecizelerle birlikte, kaliteli yayıncıları da bünyesinde barındırmaktadır. Bazı imkanların el vermesi dahilinde, ilk olarak uydu yayını ve ardından karasal yayınlarla tüm Türkiye’ye açılmayı ve yayın içeriğinde yer alan sohbetleri herkese duyurmayı planlayan Medine FM, sizlerinde webten ulaşması sağlanıyor.

Kaliteli yayıncılarının yanı sıra, alanında uzman ve gerçek bilgilerle yapılan programlara konu olan hocalar, doktorlar sayesinde, gerçek bilgilere kısa yoldan ve anlık olarak kulaklarınızda bulabileceğiniz gibi, kalite anlamında yenilenen yayınları sayesinde, yayıncılarıyla geçireceğiniz zamandan da keyif duyacaksınız. Yayıncılarının tamamının ciddi manada özveriyle çalıştığı ve sağlam birer yayıncı olduğunun altını çizerek, birçok sohbet programına sahip olmasıyla da, zamanınızı bilgi edinerek, farklı bilgilere alarak ve dini bilgilere ulaşarak Medine FM farkıyla yaşayabilirsiniz.
Adres: Esenyurt
Telefon:
Mail: iletisim@medinefm.com

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın